کالج اورست : اولین و مجهزترین آموزشگاه تخصصی کامپیوتر ، شبکه و برنامه نویسی در کرج با بیش از 16000 فارغ التحصیل (تاسیس 1388 )

آموزش مهندسی حرفه ای تدوین در کرج

آموزش مهندسی حرفه ای تدوین در کرج

کلاس تدوین ویدئو و ویرایشگری در کالج اورست

شرکت Everest

  • 1400/10/26
  • آموزش دوره های ویژه بازار کار IT در کرج
  • 1904 بازدید

معرفی آموزش مهندسی حرفه ای تدوین در کرج

آموزش مهندسی حرفه ای تدوین در کرج

  کلاس تدوین ویدئو و ویرایشگری در کالج اورست


دوره آموزشی مهندسی حرفه ای تدوین فیلم / ویدئو

تدوین و ساخت تیزرهای تبلیغاتی یکی از دوره های کالج اورست می باشد و به هنرجویان کمک می کند تا به صورت حرفه ای وارد بازار تدوین و فیلم سازی شوند . هنرجویان در این دوره با روند تدوین و ساخت تیزرهای تبلیغاتی و تکنیک های موثر و تبلیغات تصویری آشنا خواهند شد.
با ورود تیزرهای تبلیغاتی به عرصه ی تبلیغات و ارتباط و تاثیرگذاری بیش از اندازه ی آن با مخاطبینش در هر دوره علاقه مندان زیادی جذب این حرفه می شوند تا با کسب علم و دانش آن بتوانند نیاز ضروری جهان امروز خود را فرا گیرند. طرح درس تدوین و ساخت تیزرهای تبلیغاتی شامل آموزش قدرتمندترین نرم افزارهای موجود در این حوزه می باشد.که پس از گذراندن این دوره علاقمندان آمادگی لازم جهت تدوین فیلم کوتاه و بلند ،ساخت کلیپ های تبلیغاتی،ساخت موزیک ویدئو را خواهند داشت.

در دوره جامع آموزش تدوین فیلم از سطح مقدماتی تا سطح پیشرفته بصورت قدم به قدم و پروژه محور به شما تدوین فیلم آموزش داده میشود تا در پایان این دوره یک تدوینگر حرفه ای شوید. در این دوره مباحث زیبایی شناسی، یادگیری نرم افزارها، تکنیک ها و ترفندهای تدوین فیلم و آموزش ورود به بازار کار و کسب درآمد از تدوین فیلم سرفصل های اصلی این دوره میباشد. همچنین در پایان این دوره مدرک معتبر تاییدیه سازمان فنی و حرفه ای نیز به شما اعطا خواهد شد.

بازار کار آموزش مهندسی حرفه ای تدوین در کرج

1.تدوینگر ویدئو

2.موشن گرافیست

3.سازنده ویدئوهای تبلیغاتی

پیشنیاز آموزش مهندسی حرفه ای تدوین در کرج

ICDL

سرفصل های آموزش مهندسی حرفه ای تدوین در کرج

  1. Photoshop
  2. Flash
  3. After Effect
  4. Edius
دوره های مشابه
آگهی های استخدام مشابه
4.5 stars – 127 reviews