کالج اورست : اولین و مجهزترین آموزشگاه تخصصی کامپیوتر ، شبکه و برنامه نویسی در کرج با بیش از 16000 فارغ التحصیل (تاسیس 1388 )

آموزش دوره برنامه نویسی ++C در کرج

آموزش دوره برنامه نویسی ++C در کرج

کلاس برنامه نویسی ++C در کالج اورست

شرکت -

  • 1397/9/2
  • آموزش دوره های برنامه نویسی در کرج
  • 6262 بازدید

معرفی آموزش دوره برنامه نویسی ++C در کرج

آموزش دوره برنامه نویسی ++C در کرج

کلاس برنامه نویسی ++C در کالج اورست


این دوره به عنوان نقطه ی شروع دوره های برنامه نویسی در نظر گرفته شده و به افرادی که آشنایی عملی چندانی با برنامه نویسی ندارند به شدت توصیه می شود. در این دوره زمان تمرین بیشتری برای دانشجو در نظر گرفته شده و افراد با مفاهیم پایه برنامه نویسی و اهداف آنها و تاریخچه زبانهای برنامه نویسی آشنا می شوند. سپس مفاهیم شی گرائی مطرح شده و تفاوت بین زبانهای شی گرا و سایرین و همچنین مزایای شی گرایی برای دانشجو مطرح می شود. سپس ساختار های پایه برنامه نویسی مانند شرط،تکرار و تصمیم بررسی و دانشجو با مقدمات طراحی الگوریتم آشنا می شود. ساختمان داده ها و طراحی الگوریتم های موثر برای آنها، بخش دیگری از این دوره را به خود اختصاص می دهد و دانشجو با روشهای ساماندهی اطلاعات در حافظه رم آشنا می شود. معرفی توابع و انواع آنها و روشها دریافت ورودی و تولید خروجی و توابع بازگشتی یکی از مهمترین قسمتهای این کلاس است.

زبان سی++ به عنوان مادر زبان‌های برنامه نویسی و یک زبان فوق العاده قدرتمند در سطح جهان شناخته میشود. این زبان تقریبا در تمامی عرصه ها قابل استفاده میباشد، اما باور اکثریت افراد در ایران بر این است که این زبان فقط جنبه آموزشی دارد و خروجی آن هم فقط در کنسول یا ترمینال قابل نمایش است. اما به هیچ وجه اینطور نیست ... !
در رشته مهندسی کامپیوتر، 2 درس تحت عناوین "مبانی برنامه نویسی" و "برنامه سازی پیشرفته" وجود دارد که معمولا در تمامی دانشگاه ها، حداقل یکی از این 2 درس به زبان "سی++" اختصاص می یابد. اگر شما بتوانید این زبان را یاد بگیرید، تقریبا یادگیری هر زبان برنامه نویسی دیگری، کار بسیار آسانی برای شما خواهد بود. چرا که این زبان تمامی جزئیات و اصول برنامه نویسی را تحت پوشش قرار میدهد و نسبت به سایر زبان ها سینتکس و ساختار سخت تری دارد.

در دوره آموزش برنامه نویسی c++ ضمن معرفی ابزارهای مفید برای نوشتن، کامپایل، خطایابی کدهای نوشته شده به زبان ++C به یادگیری مفاهیم اصلی و کاربردی زبان++C در یک محیط واقعی پرداخته می‌شود. تمام مفاهیم مورد نیاز در این زبان شامل متغیرهای اولیه، دستورات شرطی و حلقه‌ها، رشته‌ها، آرایه‌ها و اشاره‌گرها، ساختمان‌ها و داده‌های شمارشی، توابع و نیز مباحث پیشرفته‌­تر شامل حوزه تعریف و فضای نام، مفاهیم برنامه‌­نویسی شئ‌­گرا، وراثت، چندریختی و نیز قالب‌­ها به طور کامل در این دوره مطرح شده است.

همچنین در این دوره تمرینات و نبز یک پروژه‌ی کاربردی جهت افزایش توانایی برنامه‌نویسان برای حل مسائل واقعی، کسب اعتماد به نفس و نیز آماده شدن جهت ورود به جمع برنامه‌نویسان حرفه‌ای این زبان جهت کار در محیط‌های عملیاتی، در نظر گرفته شده است.
 
هدف از یادگیری دوره آموزش C++ چیست؟

شاید تصور کنید با ظهور زبان‌های برنامه‌نویسی شی‌گرایی مانند پایتون، سی پلاس پلاس دیگر جایگاهی در دنیای فناوری ندارد. این یک تصور اشتباه است. هر برنامه‌ای که نیازمند عملکرد سریع است، به احتمال زیاد توسط زبان برنامه نویسی C++ نوشته شده است؛ مانند بازی‌های ویدئویی که به سرعت و قابلیت‌های گرافیکی پیشرفته‌ای نیاز دارند.

با توجه به ویژگی‌ها و موارد گفته شده، زبان‌های C و C++ رایج‌ترین زبان‌هایی است که دانشگاه‌های کشور به دانشجویان جدیدالورود تدریس می‌شود. از این رو ما در مکتب‌خونه تصمیم گرفتیم تا دوره آموزش زبان C++ را برای شما عزیزان فراهم آوریم.
 
دوره آموزش C++ مناسب چه کسانی است؟

    کسانی که برای اولین بار می‌خواهند یک زبان برنامه‌نویسی یاد بگیرند.
    کسانی که با زبان C آشنایی دارند و قصد تکمیل مهارت‌های برنامه‌نویسی خود با زبان C++ را دارند.
    کسانی که به طراحی و توسعه نرم‌افزارهای کاربردی و سریع علاقه‌مندند.
    کسانی که دوست دارند بازی‌های ویدئویی زیبا بسازند.
    کسانی که قصد دارند برنامه‌نویسی را با یک زبان همه‌منظوره و ساده شروع کنند.
    بعد از فراگیری دوره آموزش برنامه نویسی C++ چه مهارت‌هایی کسب خواهید کرد؟
    آشنایی با انواع داده‌ها، عملگرها و دستورات شرطی If، switch و حلقه‌های for و while
    آشنایی با آرایه‌ها، رشته‌ها و اشاره‌گرها
    آشنایی با توابع و استفاده از آن‌ها
    تسلط بر کلاس‌ها، برنامه نویسی شی‌گرا و ویژگی‌های وراثت و چندریختی
    یادگیری چگونگی ساخت قالب‌ها در زبان C++ و C


پیشنیازها و نرم‌افزارهای لازم برای فراگیری دوره آموزش C++ چیست؟

دوره آموزش C++ مکتب‌پلاس از پایه شروع به آموزش C++ می‌کند. از همین رو، شرکت در این دوره هیچ پیش‌نیازی ندارد. برای شروع برنامه نویسی به زبان C++ باید با مبانی کامپیوتر و اجزای آن آشنایی داشته باشید که استاد دوره به توضیح مقدمات برنامه‌نویسی می‌پردازد.

برنامه نویسی C++ در ویندوز به یک ویرایشگر متن مانند wordpad و یک کامپایلر نیاز دارد. برای راحتی بیشتر شما می‌توانید یک نرم‌افزار IDE دانلود و نصب کنید تا نوشتن و کامپایل کدها را تنها در همین محیط انجام دهید. ما به شما نرم افزار CodeBlocks را پیشنهاد می‌کنیم. دانلود و نصب این نرم‌افزار هم توسط استاد دوره به شما آموزش داده می‌شود.

 
دوره آموزش ++C مقدماتی، پایه ای ترین دوره آموزش زبان برنامه نویسی ++C است.  این دوره آموزشی برای افرادی که با برنامه نویسی آشنایی ندارند و یا کسانی که با زبان برنامه نویسی ++C آشنا نیستند طراحی شده است. با توجه به گسترده بودن مطالب این زبان برنامه نویسی همانند همه زبان های دیگر، آموزش های تخصصی در سایر دوره های مربوطه آموزش داده خواهد شد. دانشجویان پس از پایان این دوره قادر خواهند بود برنامه مقدماتی نوشته شده به زبان ++C را اجرا، تحلیل و عیب یابی کنند و همچنین قادر خواهند بود برنامه ای در همان سطح را از صفر تا صد نوشته و اجرا کنند.

زبان برنامه نویسی ++C یکی از اصلی ترین و پرکاربردترین زبان های برنامه نویسی موجود است، و پایه و اساس کدنویسی در بسیاری از نرم افزارهای مهندسی نیز است. بنابراین، علاوه بر دانشجویان مهندسی کامپیوتر، دانشجویان سایر رشته ها از جمله مهندسی برق، مهندسی مکانیک و مهندسی شیمی نیز در دانشگاه و بازار کار به این زبان برنامه نویسی احتیاج پیدا می کنند.

بازار کار آموزش دوره برنامه نویسی ++C در کرج

برنامه نویس

پیشنیاز آموزش دوره برنامه نویسی ++C در کرج

C

سرفصل های آموزش دوره برنامه نویسی ++C در کرج

  • آشنایی با مفهوم برنامه نویسی و زبانهای برنامه نویسی و مفاهیم شی گرایی
  • معرفی زبان C++ و دستورات پایه و شرط و حلقه و ...
  • معرفی توابع و روش استفاده از آنها و بررسی انواع ساختمان داده
  • بررسی روش استفاده از فایل ها
  • آشنایی با ارکان برنامه نویسی شی گرا و پیاده سازی آنها در زبان C++
آگهی های استخدام مشابه
4.8 stars – 48 reviews