کالج اورست : اولین و مجهزترین آموزشگاه تخصصی کامپیوتر ، شبکه و برنامه نویسی در کرج با بیش از 16000 فارغ التحصیل (تاسیس 1388 )

آموزش دوره برنامه نویسی JSON در کرج

آموزش دوره برنامه نویسی JSON در کرج

کلاس برنامه نویسی JSON در کالج اورست

شرکت -

  • 1397/9/1
  • آموزش دوره های برنامه نویسی در کرج
  • 3274 بازدید

معرفی آموزش دوره برنامه نویسی JSON در کرج

آموزش دوره برنامه نویسی JSON در کرج

کلاس برنامه نویسی JSON در کالج اورست


معرفی جی سان (JSON)

JavaScript Object Notation به اختصار (JSON) جی سان به معنای نشانه گذاری شی جاوااسکریپت، یک فرمول تبادل داده ای سبک وزن است. خواندن و نوشتن آن برای انسان ها و تجزیه و تولید آن برای ماشین ها آسان است. JSON یک زیر مجموعه از زبان برنامه نویسی جاوااسکریپت، استاندارد ECMA-262 نسخه سوم است. JSON یک فرمت متن است که به طور کامل زبانی مستقل است اما از قوانینی که برای برنامه نویسان خانواده زبان C آشنا است، از جمله سی پلاس پلاس، سی شارپ، جاوا، جاوااسکریپت، پرل، پایتون و بسیاری دیگر استفاده می کند. این ویژگی ها، JSON را یک زبان ایده آل برای مبادله داده کرده است. JSON بر اساس دو ساختار ساخته شده است: مجموعه ای از نام / ارزش: در زبان های مختلف، این به عنوان یک شی، رکورد، ساختار، فرهنگ لغت، جدول هش، لیست کلید شده یا آرایه انجمنی تحقق می یابد. یک فهرست مرتب شده از ارزش ها: در بیشتر زبان ها، این به صورت آرایه، بردار، لیست یا دنباله در نظر گرفته می شود.

JavaScript Object Notation یک فرمت فایل با استاندارد آزاد یا فرمت تبادل داده است که از متن قابل خواندن توسط انسان برای انتقال اشیاء داده ها متشکل از جفت ویژگی و انواع داده های آرایه (یا هر مقدار سریال قابل انتقال دیگر) استفاده می کند. این یک فرمت داده بسیار متداول است و برنامه های متنوعی مانند جایگزینی برای اکس ام ال در سیستم های AJAX دارد.

JSON یک فرمت داده مستقل از زبان است. این از JavaScript گرفته شده است، اما بسیاری از زبان های برنامه نویسی مدرن شامل کد برای تولید و تجزیه داده های فرمت JSON هستند. نوع رسمی رسانه اینترنتی برای JSON برنامه کاربردی / JSON است. نام های JSON از پسوند json. استفاده می کنند.

ویژگی های جی سان (JSON)

ساختار استاندارد

همانطور که تاکنون دیدیم اشیاء JSON دارای یک ساختار استاندارد هستند که باعث می شود مشاغل توسعه دهندگان کد خواندن و نوشتن کد را آسان کنند زیرا آن ها می دانند از JSON چه انتظاری دارند.

سبک وزن

هنگام کار با AJAX، بارگیری سریع و غیر همزمان همزمان داده ها بدون درخواست بارگیری مجدد صفحه، بسیار مهم است. از آنجا که JSON وزن سبک است، سریعتر می توانید داده های درخواست شده را دانلود و آپلود کنید.

مقیاس پذیر

JSON مستقل از زبان است، به این معنی که می تواند با بیشتر زبان برنامه نویسی مدرن به خوبی کار کند. بیایید بگوییم اگر ما نیاز به تغییر زبان سمت سرور داشته باشیم، در این حالت پیش می رود که با این تغییر پیش برویم زیرا ساختار JSON برای همه زبان ها یکسان است.

بازار کار آموزش دوره برنامه نویسی JSON در کرج

-

پیشنیاز آموزش دوره برنامه نویسی JSON در کرج

مسلط به HTML و CSS‌ و آشنا به یک زبان برنامه‌نویسی شیءگرا


سرفصل های آموزش دوره برنامه نویسی JSON در کرج

TypeScript 

Setup (Installation) in Visual Studio Code

Interfaces

Classes

Constructors

Inheritances

Fields

Methods

Enumerations

Member and Class Access Modifiers

Types


Angular 2.x

Setup (Installation) in Visual Studio Code

Architecture

The Root Module and Modules

The Root Component and Components

Displaying Data

User Input

Forms and Validation

Dependency Injection Philosophy

Template Syntax

Services

Routing

HTTP

آگهی های استخدام مشابه
4.7 stars – 135 reviews