کالج اورست : اولین و مجهزترین آموزشگاه تخصصی کامپیوتر ، شبکه و برنامه نویسی در کرج با بیش از 16000 فارغ التحصیل (تاسیس 1388 )

آموزش دوره لینوکس LPIC2 در کرج

آموزش دوره لینوکس LPIC2 در کرج

کلاس لینوکس LPIC 2 در کالج اورست

شرکت Linux

  • 1397/9/1
  • آموزش دوره های لینوکس در کرج
  • 3800 بازدید

معرفی آموزش دوره لینوکس LPIC2 در کرج

آموزش دوره لینوکس LPIC2 در کرج

کلاس لینوکس LPIC 2 در کالج اورست

LPIC-2 دومین مدرک از مجموعه مدارک حرفه ای سطح بندی شده LPI لینوکس می باشد. این مدرک صلاحیت داوطلب در زمینه مدیریت شبکه هایی مختلط در اندازه های کوچک تا متوسط را تایید می کند. برای دریافت LPIC-2 لازم است تا مدرک LPIC-1 داوطلب منقضی نشده باشد، اما به هر ترتیب ممکن است برای هر دوی این مدارک آزمون گرفته شود.

آنچه در این دوره خواهید آموخت:

  • مدیریت سیستم های پیشرفته از جمله، امور عادی مرتبط با Linux kernel، راه اندازی سیستم و تعمیر و نگهداری
  • مدیریت پیشرفته (Block storage) ها، فایل های سیستم و همچنین شبکه های پیشرفته، احراز هویت (authentication) و امنیت سیستم؛ از جمله فایروال و VPN
  • نصب و پیکربندی سرویس های اساسی شبکه از جمله؛ DHCP، DNS، SSH، وب سرور ها، سرورهای ارائه دهنده خدمات ذخیره سازی که از FTP، NFSو Samba استفاده می کنند، دریافت ایمیل (email delivery) و در آخر دستیار نظارت و مشاوره در نحوه مدیریت اتوماسیون ها و خرید ها

اگر قصد دارید در دوره lpic2 شرکت کنید و یا اطلاعات بیشتری در مورد دوره lpic 2 کسب کنید حتما این مطلب را مطالعه کنید. در این مطلب قصد داریم تا به صورت کامل در مورد این دوره و نحوه شرکت در آزمون آن صحبت نماییم.

دوره lpic2 برای آماده سازی شما برای آزمون LPIC-2 202-450 طراحی شده است و از اهداف آزمون 2 و سطح 2 موسسه حرفه ای لینوکس پیروی می کند. پس از اتمام این دوره ، باید آماده باشید تا امتحان نهایی گواهینامه LPIC-2 را با موفقیت به پایان برسانید.

این محتوای گواهینامه به عنوان مسیر صدور گواهینامه ارائه می شود. مسیر صدور گواهینامه شامل یک دوره صدور گواهینامه اولیه است که به شما امکان می دهد بر دانش و مهارت های مورد نیاز تسلط داشته باشید تا آماده سازی گواهینامه خود را به سرعت شروع کنید و شما را در کوتاه ترین مسیر برای دریافت گواهینامه قرار دهید.

برای یادگیرندگانی که به دنبال کسب دانش بنیادی هستند ، یا به دنبال یادگیری عمیق در مورد موضوع خاص هستند ، ابتدا آموزش های رایگان موجود در سطح نت را پیشنهاد می کنیم. هدف دوره های حمایتی ارائه عمق و وسعت پوشش گسترده تر در مورد موضوعات تحت پوشش دوره lpic2 است.

دوره lpic2 یکی از مهم ترین دوره های مهندسی سیستم عامل لینوکس می باشد که برای شرکت در آن باید lpic1 را نیز یاد گرفته باشید. اما به عنوان پیش نیاز برای شرکت در دوره lpic2 داشتن مدرک آن نیاز نخواهد بود. اما باید به صورت مقدماتی با سیستم عامل لینوکس آشنا باشید. در زیر یکی از بهترین آموزش های مقدماتی لینکس که مربوط به فرادرس است را قرار می دهیم تا بتوانید از آن استفاده کنید.

بازار کار آموزش دوره لینوکس LPIC2 در کرج

-

پیشنیاز آموزش دوره لینوکس LPIC2 در کرج

برای دریافت LPIC-2 لازم است تا مدرک LPIC-1 داوطلب منقضی نشده باشد، اما به هر ترتیب ممکن است برای هر دوی این مدارک آزمون گرفته شود.

سرفصل های آموزش دوره لینوکس LPIC2 در کرج

System administration

Configuration, compilation and patching of the kernel

Maintenance and administration of file systems

RAID software

Configuration of the system start

System recovery

Use of CD and DVD-R/RW

System log files

Troubleshooting

Server utilities

Configuration of Samba

Configuration of NFS

Automation

Creating software packages

Scripting using Bash and Perl

202

VPN

Firewall

Advanced network configuration und routing

Mail-server und mail administration

Apache

Proxy

DHCP

Directory services

Authentication

DNS

4.2 stars – 110 reviews