کالج اورست : اولین و مجهزترین آموزشگاه تخصصی کامپیوتر ، شبکه و برنامه نویسی در کرج با بیش از 16000 فارغ التحصیل (تاسیس 1388 )

آموزش دوره امنیت ECSA در کرج

آموزش دوره امنیت ECSA در کرج

کلاس امنیت ECSA در کالج اورست

شرکت EC-Council

  • 1397/9/1
  • آموزش دوره های امنیت در کرج
  • 3733 بازدید

معرفی آموزش دوره امنیت ECSA در کرج

آموزش دوره امنیت ECSA در کرج

کلاس امنیت ECSA در کالج اورست

دوره ( ECSA (EC-Council Certified Security Analysis به مرحله تحلیلی هک قانونمند توجه می‌کند. دوره CEH، ابزارها و روش‌های هک را توضیح می‌دهد اما در دوره ECSA، نحوه تحلیل خروجی‌های این ابزارها و روش‌های آن شرح داده می‌شود. با استفاده از روش‌ها و تکنیک‌های تست نفوذ، دوره ECSA به شما کمک می‌کند تا ارزیابی‌های عمیق‌تری بر روی امنیت انجام دهید. بنابراین کمک زیادی به دریافت مدرک LPT، می‌کند. هدف از  دورهECSA ، افزایش تجربه متخصصان امنیتی با استفاده از تحلیل خروجی تست‌های آنها است


مدرک ECSA چیست؟

گواهینامه ECSA برنامه ای است که براساس دوره های قبلی EC-Council مانند دوره (CEH) تأیید می شود. این یک گواهینامه است که تکنیک های پیشرفته امنیتی و متدولوژی های تست نفوذ (LPT) را به متخصصان امنیت سایبری آموزش می دهد.

ECSA یک انتخاب عالی برای مدیران امنیتی سطح متوسط و همچنین معماران امنیتی، مشاوران امنیتی و آزمایش کنندگان نفوذ است. اگرچه اجباری نیست، اما بسیاری از کارشناسان در زمینه امنیت سایبری توصیه می کنند قبل از اینکه کاملاً درگیر مدرک ECSA شوید، دو CEH را بگذرانید.
چرا مدرک ECSA؟

ECSA را به عنوان ادامه دوره CEH، با مطالب پیچیده تر، در نظر بگیرید. این فراتر از مهارت استاندارد هک اخلاقی است که با استفاده از جلسات عملی آزمایشگاه اختصاص داده شده برای تست نفوذ، ایجاد می شود. این مدرک به متخصصان امنیت سایبری در مورد چگونگی تجزیه و تحلیل نتایج تکنیک های هک و ابزارهای تکنولوژیکی موجود آموزش می دهند.

دوره آموزش ECSA را قسمت دوم یک فرآیند سه مرحله ای بدانید. اکثر کارشناسان امنیت سایبری با دوره CEH که قبلاً ذکر شد شروع می کنند، سپس ECSA را پشت سر می گذارند و با دریافت مجوز تست نفوذ مجاز به پایان می رسند. جامعه IT LPT را به عنوان آخرین حرف در زمینه مهارت هک اخلاقی می شناسد. اگر دارای گواهینامه LPT باشید، به عنوان یک متخصص برجسته در زمینه امنیت سایبری دیده می شوید.

یادگیری هک اخلاقی ایده خوبی است، اما ECSA شما را یک قدم جلوتر می برد و به شما کمک می کند تا از بقیه متخصصان امنیت متمایز شوید. با دریافت این گواهینامه، شما به هر سازمان استخدام کننده ای نشان می دهید که در مهارت ها و تکنیک های لازم برای محافظت از سیستم ها و داده های ارزشمند آنها مهارت دارید. طبق مقاله Hackread ، ECSA یکی از پنج گواهینامه اثبات شده است که می تواند به طور قابل توجهی حرفه امنیت سایبری شما را تقویت کرده و قدرت درآمد شما را افزایش دهد.

بازار کار آموزش دوره امنیت ECSA در کرج

کارشناس امنیت

مدیر فناوری اطلاعات

مدیر امنیت اطلاعات

پیشنیاز آموزش دوره امنیت ECSA در کرج

پیش نیاز این دوره، آشنایی با مفاهیم کامپیوتر و شبکه و نیز طی دوره CEH می باشد.

سرفصل های آموزش دوره امنیت ECSA در کرج

Security Analysis

TCP/IP Packet Analysis

(Network Protocol Analysis (wireshark

Designing and Implemanting DMZ

(Designing and Configuring IDPS (snort, suricata

Hardening operating System

Implementing WAF

Implementing DBF

Vulnerability Analysis

4.1 stars – 157 reviews