کالج اورست : اولین و مجهزترین آموزشگاه تخصصی کامپیوتر ، شبکه و برنامه نویسی در کرج با بیش از 16000 فارغ التحصیل (تاسیس 1388 )

آموزش مهندسی حرفه ای برنامه نویسی پایتون در کرج

آموزش مهندسی حرفه ای برنامه نویسی پایتون در کرج

کلاس برنامه نویسی پایتون در کالج اورست

شرکت Everest

  • 1400/10/26
  • آموزش دوره های ویژه بازار کار IT در کرج
  • 2504 بازدید

معرفی آموزش مهندسی حرفه ای برنامه نویسی پایتون در کرج

آموزش مهندسی حرفه ای برنامه نویسی پایتون در کرج

کلاس برنامه نویسی پایتون در کالج اورست


دوره آموزش پایتون برای دانشجویان مبتدی در برنامه­ نویسی بهترین گزینه می باشد چرا که در سالهای اخیر این زبان به یکی از سه زبان جذاب در دنیا تبدیل شده ­است.

پایتون همچنین یک زبان سطح بالا و چند منظوره است. که بدین ترتیب برای انواع پروژه ها در زمینه اپلیکیشن های سیستم عامل ، توسعه و ایجاد وب ، تحلیل داده ، هوش مصنوعی و.. مورد استفاده قرار می گیرد. و ساده بودن آن نیز به این منظور نیست که برای برنامه نویسان محدودیت داشته باشد.

پایتون یک زبان برنامه نویسی عمومی و Open Source است که می تواند برای بسیاری از برنامه های کاربردی مورد استفاده قرار گیرد.

این زبان به دلیل قابلیت خوانایی بسیار بالا و طراحی ساختاری سایر عناصرش انتخاب بسیار مناسبی برای شروع و ورود به دنیای برنامه نویسی میباشد .

اما اشتباه نکنید!!!

Python محدود به استفاده های پایه نمیشود و در اصل ، در عین سادگی ، یکی از قدرتمندترین زبان های برنامه نویسی دنیا محسوب و در بسیاری از نرم افزارهای بزرگ و پیچیده استفاده شده که در نهایت باعث افزایش قدرت و تسریع عملکرد آنها شده است.

از این زبان به دلیل قدرت بالا و سادگی کار با آن ، در زمینه های بسیاری استفاده میشود. سایت های بزرگی همچون YouTube ، Instagram ، Reddit و ... برای افزایش قدرت در Back-End از این زبان استفاده میکنند. از Python میتوانید در تمام زمینه هایی همچون Desktop ، هوش مصنوعی ، Data Science ،  script نویسی و ... استفاده کنید.

پایتون یک زبان تفسیری است، به این معنی که برنامه های نوشته شده در پایتون نیازی به Compile  برای اجرا ندارند و همین موضوع باعث افزایش قدرت و عملکرد نرم افزارهای نوشته شده با این زبان می شود.

در این آموزش قصد داریم یک مسیر آموزشی مناسب برای یادگیری این زبان قدرتمند را در اختیار شما دوستان قرار دهیم.

یکی از بزرگترین خصوصیات دوره پایتون ، چند جانبه بودن آن است؛ پایتون یک زبان برنامه نویسی شیء گرا و اسکریپتی می باشد که دوره آموزش پایتون در شمار جذاب ترین و پرمخاطب ترین دوره های برنامه نویسی سطح بالا در جهان قرار دارد .این زبان برنامه نویسی هم برای توسعه نرم افزارها و هم برای توسعه برنامه ها و اپلیکیشن های تحت وب به کار می رود. البته اگر بخواهیم موارد استفاده زبان برنامه نویسی پایتون را با جزئیات بیشتری مورد بررسی قرار دهیم ، باید بگوییم کاربرد پایتون فقط در این چند حوزه خلاصه نشده و موارد کاربرد بسیار بیشتری دارد.

زبان پایتون مناسب چه افرادی است؟

    .افراد تازه کاری که تا به حال تجربه برنامه نویسی نداشته و به تازگی شروع کرده اند.
    برنامه نویسانی که به دنبال نوشتنن کدها و سینتکس هایی کوتاه تر ، ساده تر و قابل فهم تر هستند.
    برنامه نویسان و توسعه دهندگان دیگر زبان های برنامه نویسی که به هر دلیل نیازمند استفاده از این زبان در پروژه های خود می باشند.
    افرادی که قصد دارند به صورت تخصصی وارد دنیای وب و توسعه آن شوند.
    توسعه دهندگان اپلیکیشن های چندسکویی.
    افرادی که نیازمند استفاده از این زبان در پروژه های سیستمی و گرافیکی سنگین هستند.

دوره جامع شامل 4 مهارت کاربردی ویژه بازار کار در  4 ماه

یکی از بزرگترین خصوصیات دوره پایتون,چند جانبه بودن آن است;پایتون یک زبان برنامه نویسی شی گرا و اسکریپتی می باشد که دوره آموزش پایتون در شمار جذاب ترین و پرمخاطب ترین دوره های برنامه نویسی سطح بالا در جهان قرار دارد. این زبان برنامه نویسی هم برای توسعه نرم افزار ها و هم برای توسعه برنامه ها و اپلیکیشن های تحت وب به کار می رود.

محبوبیت و فراگیری برنامه نویسی پایتون سبب شده است که شرکت های بزرگ تکنولوژی محور,و نیز نرم افزارهای معروف از زبان پایتون استفاده کنند.

بازار کار زبان برنامه نویسی پایتون در جهان نیز بسیار مطلوب و پرتقاضا است. فرصت های شغلی مختلفی با عناوینی همچون مهندس نرم افزار,مهندس علوم داده,مهندس DEVOPS و توسعه دهنده نرم افزار در کشورهای مختلف وجود دارد. همچنین شرکت های بزرگی همچون WALT DISNEY,YAHOO,BASA,IBM,GOOGLE,NOKIA تقاضای زیادی برای مهندسان و برنامه نویسان پایتون دارند.

شهریه آزاد دوره: هفت میلیون تومان

شهریه اقساطی دوره: چهار میلیون و پانصد هزار تومان

شهریه نقدی و 50 درصد تخفیف: سه میلیون و پانصد هزارتومان


بازار کار آموزش مهندسی حرفه ای برنامه نویسی پایتون در کرج

1.برنامه نویس سطح بالا

2.برنامه نویس ماشین

3.برنامه نویس ربات


باید به این نکته نیز توجه داشت که بسیاری از برنامه‌نویسان معمولا در یک حوزه کاری خاص متمرکز هستند و بنابراین، حتی در صورت دانستن پایتون نیز بیشتر با «چارچوب‌های نرم‌افزاری» (Framework) و کتابخانه‌های پایتون ان زمینه خاص آشنا هستند. بنابراین، یادگیری رنج وسیع‌تری از چارچوب‌های نرم‌افزاری و کتابخانه‌های پایتون برای زمینه‌های مختلف، نیازمند تخصیص وقت و کسب تجربه زیاد در گذر زمان و با انجام تمرین و پروژه‌های عملی متعدد و متنوع است.

در واقع، برای مثال برنامه‌نویس‌های وب پایتون، از چارچوب‌هایی مانند «جنگو» (Django)، «فلسک» (Flask) و «وب‌تو‌پای» (web2py) استفاده می‌کنند و به اصول «توسعه وب» (Web Development) تسلط دارند. حال آنکه برنامه‌نویس‌هایی که از پایتون در پروژه‌های «هوش مصنوعی» (Artificial Intelligence)، «یادگیری ماشین» (Machine Learning) و «علم داده» (Data Science) استفاده می‌کنند، از کتابخانه‌هایی مانند «تنسورفلو» (Tensorflow)، «سایکیت‌لرن» (Scikit-Learn)، «نام‌پای» (Numpy)، «کرس» (Keras)، «پای‌تورچ» (Pytorch)، «پانداس» (Pandas)، «بوکه» (Bokeh) و «مت‌پلات‌لیب» (Matplotlib) بهره می‌برند و دانش خاص فعالیت در این حوزه را دارند. بنابراین، افراد برای فعالیت در دامنه‌های مختلف، علاوه بر تسلط بر زبان پایتون و دانش آن حوزه، باید با چارچوب‌های نرم‌افزاری، کتابخانه‌ها و سایر ابزارهای آن حوزه نیز آشنایی داشته باشند.


پیشنیاز آموزش مهندسی حرفه ای برنامه نویسی پایتون در کرج

ICDL

سرفصل های آموزش مهندسی حرفه ای برنامه نویسی پایتون در کرج

  1. Programming Basic
  2. Python Basic
  3. Python Intermediate
  4. Python Advanced

دوره های مشابه
آگهی های استخدام مشابه
4.7 stars – 67 reviews