کالج اورست : اولین و مجهزترین آموزشگاه تخصصی کامپیوتر ، شبکه و برنامه نویسی در کرج با بیش از 13000 فارغ التحصیل (تاسیس 1388 )

تعمیرکار حرفه ای موبایل

تعمیرکار حرفه ای موبایل

Professional mobile repairman

شرکت Everest

  • 1400/10/26
  • دوره های ویژه بازار کار
  • 195 بازدید

معرفی تعمیرکار حرفه ای موبایل

دوره آموزشی تعمیرات موبایل

آموزشگاه تعمیرات موبایل کالج اورست در برگزاری دوره های آموزشی تعمیر تلفن های همراه هوشمند در  کرج پیشگام است. دوره آموزش تعمیرات موبایل ، تعمیر همه برندهای گوشی های موبایل و تبلت را برای سیستم های اندروید و iOS تحت پوشش قرار می دهد.

دوره آموزش تعمیر موبایل می تواند نقطه ورود به حرفه و بازار کار تعمیرات تلفن های هوشمند برای کارآموزان باشد. در پایان دوره ، در صورت اخذ نمره قبولی ، گواهینامه معتبر فنی و حرفه ای قابل ترجمه دریافت خواهید کرد.

هر فرد بالای 12 سال می تواند در دوره تعمیر موبایل شرکت کند. داشتن مدرک ، تجربه قبلی یا تجربه کار الکترونیکی الزامی نیست.

پس از اتمام کل دوره ، فرد باید قادر به عیب یابی پیشرفته انواع خطاها در تلفن های هوشمند و تبلت ها باشد.

لازم به ذکر است که دوره آموزش تعمیرات موبایل شامل آموزش عملی تعمیر انواع تلفن های همراه اندروید و آیفون به صورت حضوری در کرج می باشد.

با شرکت در دوره تعمیرات موبایل ، علاوه بر یادگیری و کسب مهارت در تعمیرسخت افزار و نرم افزار دستگاه های موبایل، این مزیت بزرگ را خواهید داشت که در پایان دوره گواهینامه رسمی و بین المللی را از یک موسسه فنی و حرفه ای دریافت کنید.

از دیگر مزایای شرکت در کلاس های دوره تعمیرات موبایل در آموزشگاه تعمیرات موبایل برای کارآموزان ، امکان تمدید رایگان دوره در صورت عدم یادگیری می باشد.

بازار کار تعمیرکار حرفه ای موبایل

  1. 1.خدمات موبایل
  2. 2.تعمیرات موبایل

پیشنیاز تعمیرکار حرفه ای موبایل

آشنایی با قطعات و برد الکترونیک

سرفصل های تعمیرکار حرفه ای موبایل

  1. HARDWARE & SOFTWARE REPAIR FOR ANROID & IOS
  2. HARD DISK & CPU REPAIRS
آگهی های استخدام مشابه
4.3 stars – 141 reviews