کالج اورست : اولین و مجهزترین آموزشگاه تخصصی کامپیوتر ، شبکه و برنامه نویسی در کرج با بیش از 16000 فارغ التحصیل (تاسیس 1388 )

آموزش مهندسی حرفه ای گرافیک رایانه در کرج

آموزش مهندسی حرفه ای گرافیک رایانه در کرج

کلاس گرافیک رایانه در کالج اورست

شرکت Everest

  • 1400/10/26
  • آموزش دوره های ویژه بازار کار IT در کرج
  • 1825 بازدید

معرفی آموزش مهندسی حرفه ای گرافیک رایانه در کرج

آموزش مهندسی حرفه ای گرافیک رایانه در کرج

کلاس گرافیک رایانه در کالج اورست


دوره آموزشی گرافیک رایانه

دوره جامع شامل 5 مهارت کاربردی در 5 ماه

ادوبی بزرگترین برند دنیای گرافیک دیجیتال محسوب شده به نوعی که در نرم افزارهای گرافیکی مرسوم در میان ما لاقل نام یکی از محصولات ادوبی مانند فتوشاپ به چشم می خورد.

پیش بینی شده که استخدام طراحان گرافیک در خدمات طراحی سیستم های کامپیوتری,20 درصد افزایش خواهد یافت.

بیشتر این تقاضا,ناشی از افزایش نیاز کسب و کارها و سازمان ها به گرافیک و تصاویر دیجیتالی است چون خواست و علاقه مندی عموم به این مسائل افزایش یافته است.

فهرست محصولات و نرم افزار های ادوبی انواع نیاز های خلاقانه کاربران را تامین می کند. فرقی ندارد که طراح گرافیک,طراح وب,عکاس,تصویرگر,بازاریاب حرفه ای یا شاغل در صنعت فیلم و برنامه های تلویزیونی هستید.به کارگیری نرم افزارهای ادوبی یکی از استانداردهای شغلی در مشاغل مذکور است.

گرافیک رایانه‌ای یا گرافیک کامپیوتری (Computer graphics) یکی از قدیمی‌ترین شاخه‌های علوم رایانه است که به ترسیم، تغییر، و کار با تصاویر به شیوه‌های محاسباتی و رایانه‌ای اقدام می‌نماید. گرافیک رایانه‌ای یکی از پرجاذبه‌ترین و وسیع‌ترین کاربردهای رایانه‌هاست. بازیهای رایانه‌ای، برنامه‌های ساخت پویانمایی دوبعدی و سه‌بعدی، شبیه ‌سازیهای محاسباتی، و پردازش تصاویر را می‌شود به ‌عنوان چند نمونه نام برد.

طراح گرافیک رایانه ای در واقع از ابتدایی ترین شاخه هایی است که برای علوم رایانه بوجود آمده است و از ابتدای پیداش گرافیک وجود داشته است.درواقع این کار خلاصه می شود به کار با انواع تصویر ها در محیط های مختلف نرم افزاری و… ، همانطور که می دانید گرافیک از مهمترین رشته های کامپیوتری است که در دنیای امروزی نقش بسیار با اهمیتی را در شرکت های مختلف بزرگ و کوچک بازی می کند.گرافیک رایانه ای باعث تعامل و شناخت بهتر کامپیوترها شده و هم چنین تفسیر داده‌ها را آسان تر کرده ‌است. توسعه‌های بر مبنای گرافیک رایانه ای باعث تأثیر زیادی بر روی بسیاری از رسانه‌ها شده و انقلابی در صنعت انیمیشن، فیلم و بازی‌های رایانه‌ای به راه انداخته است.

گرافیک رایانه  یکی از قدیمی ترین شاخه های علوم کامپیوتري که به ترسیم تغییر و کار با تصاویر به شیوه های محاسباتی و رایانه ای اقدام می نماید. گرافیک کامپیوتری یکی از وسیعترین و پر جاذبه ترین کاربردهای رایانه هاست. بازيهای رایانه ای، برنامه های ساخت پويا نمایی دو بعدی و سه بعدی، شبیه سازيهای محاسباتی و پردازش تصاوير را می شود به عنوان چند نمونه نام برد.  نرم افزارهاي گرافیکی مورد استفاده در کارهای گرافیکی را میتوان به دو دسته بزرگ تقسیم کرد:
۱:نرم افزارهايي با کاربرد ويژه
۲:نرم افزارهاي عمومی گرافیکی

عنوان طراح یا گرافیست در سازمان هایی مثل صدا و سیما، وزارت ارشاد، انواع شرکت های تبلیغاتی، چاپخانه ها، مراکز آموزشی و بسیاری از شرکت های مهم و بزرگ که بخشی به نام بازاریابی یا فروش دارند، مشغول به کار شوید. از آنجا که کسب تجربه برای موفق شدن در این شغل مانند دیگر شغل ها بسیار مهم است، گاهی نیاز است افراد برای کسب تجربه کاری بیشتر، محل کار خود را عوض کنند.

شما می توانید به صورت مستقل و به صورت پروژه ای کار کنید. تعداد زیادی از گرافیست ها ابتدا کار را از مشتری تحویل می گیرند و در موعد مقرر کار انجام شده را به مشتری تحویل می دهند.


شهریه آزاد دوره: شش میلیون تومان

شهریه اقساطی دوره:چهار میلیون تومان

شهریه نقدی و 50 درصد تخفیف: سه میلیون تومان

بازار کار آموزش مهندسی حرفه ای گرافیک رایانه در کرج

1.گرافیست

2.طراح گرافیک

می توانید به عنوان طراح یا گرافیست در سازمان هایی مثل صدا و سیما، وزارت ارشاد، انواع شرکت های تبلیغاتی، چاپخانه ها، مراکز آموزشی و بسیاری از شرکت های مهم و بزرگ که بخشی به نام بازاریابی یا فروش دارند، مشغول به کار شوید. از آنجا که کسب تجربه برای موفق شدن در این شغل مانند دیگر شغل ها بسیار مهم است، گاهی نیاز است افراد برای کسب تجربه کاری بیشتر، محل کار خود را عوض کنند.

شما می توانید به صورت مستقل و به صورت پروژه ای کار کنید. تعداد زیادی از گرافیست ها ابتدا کار را از مشتری تحویل می گیرند و در موعد مقرر کار انجام شده را به مشتری تحویل می دهند.

از وضعیت بازار کار گرافیک کامپیوتری در کشور ما اطلاعات درستی در دسترس نیست. اما با توجه به این موضوع که هر روز بازاریابی و تبلیغات و توجه ویژه همه سازمان ها و شرکت ها به آن افزایش پیدا می کند و از سمت دیگر گسترش یافتن حوزه تصویرسازی و طراحی روی جلد کتاب، صفحه آرایی مجلات و روزنامه‌ها و … قابل پیش‌بینی است که بازار کار مناسبی در سال‌های آینده پیش روی طراحان قدرتمند در این حوزه باشد. در کل بازار کار گرافیک کامپیوتری بازار کار خوبی است.

پیشنیاز آموزش مهندسی حرفه ای گرافیک رایانه در کرج

ICDL

سرفصل های آموزش مهندسی حرفه ای گرافیک رایانه در کرج

  1. After Effect
  2. Photoshop
  3. illustrator
  4. flash
  5. indeign
دوره های مشابه
آگهی های استخدام مشابه
5 stars – 75 reviews