کالج اورست : اولین و مجهزترین آموزشگاه تخصصی کامپیوتر ، شبکه و برنامه نویسی در کرج با بیش از 16000 فارغ التحصیل (تاسیس 1388 )

آموزش دوره سیسکو CCNA Wireless در کرج

آموزش دوره سیسکو CCNA Wireless در کرج

کلاس سیسکو CCNA Wireless در کالج اورست

شرکت Cisco

  • 1397/9/1
  • آموزش دوره های سیسکو در کرج
  • 4860 بازدید

معرفی آموزش دوره سیسکو CCNA Wireless در کرج

آموزش دوره سیسکو CCNA Wireless در کرج

کلاس سیسکو CCNA Wireless در کالج اورست

CCNA در شاخه شبکه های بیسیم نمایانگر دانش و مهارت مقدماتی فرد جهت طراحی، راه اندازی و پشتیبانی ار شبکه های محلی بیسیم خصوصا شبکه های مجهز به تجهیزات سیسکو می باشد.با اخذ مدرک CCNA Wireless، متخصص شبکه، قابلیت لازم جهت پشتیبانی یک شبکه پایه بیسیم مبتنی بر Cisco WLAN در محیطهای کوچک و متوسط و بزرگ را خواهد داشت.این دوره شامل اطلاعات و فعالیتهای تمرینی در راستای پیکربندی، مونیتورینگ و عیب یابی اولیه شبکه های ذکر شده می باشد.

CCNA Wireless

این مدرک بر روی تقویت مهارت‌های شما در پیکربندی، اجرا و پشتیبانی از شبکه‌های WLAN خصوصا شبکه‌های بی‌سیمی که از ابزارها و تجهیزات شبکه‌سازی بی‌سیم سیسکو استفاده می‌کنند تاکید دارد.


با گسترش دنیای Wireless و پیاده سازی آن بر روی بسیاری از ابزرا های ارتباطی که امروزه نقش پررنگی را ایفا می کنند (از جمله Switch ها، انواع Modem های وایرلس و …) دوره های گوناگونی برای تفهیم مطالب مربوط به این حوزه برای عموم تشکیل شد. یکی از دوره هایی که بسیار بااهمیت است دوره، CCNA Wireless 200-355 می باشد، که مقدمه ای بر دنیای وایرلس و نحوه کار و قوانین پیاده سازی شده در تکنولوژی، می باشد.
 در گذشته ارتباطات (بین دو سیستم ارتباطی) به صورت کابلی یا اصطلاحاً Wired وجود داشت و نقل و انتقالات اطلاعات همواره با استفاده از این بستر T در اختیار عموم و افراد گوناگون قرار می گرفت.

اما با گذشت زمان به مرور این تکنولوژی جای خود را به سیستم وایرلسی یا بی سیمی داد دلیل آن هم بسیار واضح است؛ زیرا هم فاکتور جابجایی نقش پررنگ تری گرفت و هم دسترسی آسان تر به سیستم های مختلف، دیگر نمی توانست با کابل و محدودیت های آن ارضا شود.

تکنولوژی ها و پروتکل های گوناگونی در رابطه با سیستم وایرلس، معرفی شد که امروزه دانستن آن برای یک فرد عادی نیز می تواند بسیار مهم باشد؛ چرا که با آشنایی با مفاهیم مهم وایرلسی می تواند به هر فردی کمک کند تا در هنگام فعالیت در این بستر ارتباطی تمام فرآیندهایی که در حال رخ دادن است تا درخواستش میسر شود، را متوجه خواهد شد و لذا امنیت بهتری را می تواند برای خود رقم بزند.

با گسترش دنیای Wireless و پیاده سازی آن بر روی بسیاری از ابزرا های ارتباطی که امروزه نقش پررنگی را ایفا می کنند (از جمله Switch ها، انواع Modem های وایرلس و …) دوره های گوناگونی برای تفهیم مطالب مربوط به این حوزه برای عموم تشکیل شد.

یکی از دوره هایی که بسیار بااهمیت است دوره، CCNA Wireless 200-355 می باشد، که مقدمه ای بر دنیای وایرلس و نحوه کار و قوانین پیاده سازی شده در تکنولوژی، می باشد.

بازار کار آموزش دوره سیسکو CCNA Wireless در کرج


  •     مهندسی کامپیوتر
        مهندسی فناوری اطلاعات

پیشنیاز آموزش دوره سیسکو CCNA Wireless در کرج

مدرک CCNA یا هر یک از مدارک CCIE

سرفصل های آموزش دوره سیسکو CCNA Wireless در کرج

Wireless Fundamentals

Security and Client Access

Define the Cisco Wireless Network Architecture

Implement Centralized Wireless Access

Implement Converged Wireless Access

Implement Small and Remote Wireless Access

WLAN Maintenance and Troubleshooting

WLAN Design

Practice RF Math

Calculate EIRP and Choose the Correct Antenna

Explore the RF

Analyze Wireless Frames

Review Centralized Authentication

Initialize a Centralized WLAN Deployment

Configure Windows 7 Client Access

Configuring the Wired Infrastructure

Configuring the Centralized WLAN Deployment

Configuring IPv6 Operation in a Centralized WLAN Deployment

Configuring Security in a Centralized WLAN Deployment

Configuring Guest Access Using the Anchor WLC

Deploying a Converged Access WLAN


آگهی های استخدام مشابه
4.4 stars – 53 reviews