کالج اورست : اولین و مجهزترین آموزشگاه تخصصی کامپیوتر ، شبکه و برنامه نویسی در کرج با بیش از 16000 فارغ التحصیل (تاسیس 1388 )

آموزش دوره لینوکس LPIC 1 در کرج

آموزش دوره لینوکس LPIC 1 در کرج

کلاس لینوکس LPIC 1 در کالج اورست

شرکت Linux

  • 1397/9/1
  • آموزش دوره های لینوکس در کرج
  • 4504 بازدید

معرفی آموزش دوره لینوکس LPIC 1 در کرج


آموزش دوره لینوکس LPIC 1 در کرج

کلاس لینوکس LPIC 1 در کالج اورست

مدرک LPIC-1 اولین مدرک از مجموعه مدارک حرفه ای سطح بندی شده LPI لینوکس می باشد. این مدرک صلاحیت داوطلب در زمینه اداره کردن امور مرتبط با تعمیر و نگهداری از طریق خط فرمانی (command line)، نصب و پیکربندی یک کامپیوتر برخوردار از سیستم عامل لینوکس و نهایتا تنظیمات اولیه مرتبط با شبکه را تایید می کند. مدرک LPIC-1 برای انعکاس پژوهش های حال حاضر و تایید مهارت داوطلبین در دنیا حقیقی (مدیریت سیستم ها ) طراحی شده است. در نظر کلی این مدرک با مجموعه مهارت کاری مرتبط با دنیای حقیقی گره خورده است، و بر این اساس که ما چگونه روند انجام امور محوله به شما در طی آزمون را ارزیابی کنیم بستگی دارد.

مدرک LPIC-1 اولین مدرک از مجموعه مدارک حرفه ای سطح بندی شده LPI لینوکس می باشد. این مدرک صلاحیت داوطلب در زمینه اداره کردن امور مرتبط با تعمیر و نگهداری از طریق خط فرمانی (command line)، نصب و پیکربندی یک کامپیوتر برخوردار از سیستم عامل لینوکس و نهایتا تنظیمات اولیه مرتبط با شبکه را تایید می کند.چنانچه با لینوکس و دوره های آموزش لینوکس از پیش آشنایی ندارید اما قصد شروع دوره های آموزش لینوکس را دارید، به شما توصیه می کنیم تا ابتدا راهنمای شروع دوره های آموزش Linux  را مطالعه نمایید.

مدرک LPIC-1 برای انعکاس پژوهش های حال حاضر و تایید مهارت داوطلبین در دنیا حقیقی (مدیریت سیستم ها ) طراحی شده است. در نظر کلی این مدرک با مجموعه مهارت کاری مرتبط با دنیای حقیقی گره خورده است، و بر این اساس که ما چگونه روند انجام امور محوله به شما در طی آزمون را ارزیابی کنیم بستگی دارد.


بازار کار آموزش دوره لینوکس LPIC 1 در کرج

-

پیشنیاز آموزش دوره لینوکس LPIC 1 در کرج

برای اخذ این مدرک هیچ پیش نیازی لازم نیست

سرفصل های آموزش دوره لینوکس LPIC 1 در کرج

Linux Fundamentals

Unix and its Design Principles

FSF and GNU

GPL - General Public License

The Linux Kernel

Components of a Distribution

Red Hat Linux Products

SUSE Linux Products

Debian

4.2 stars – 130 reviews