کالج اورست : اولین و مجهزترین آموزشگاه تخصصی کامپیوتر ، شبکه و برنامه نویسی در کرج با بیش از 16000 فارغ التحصیل (تاسیس 1388 )

آموزش دوره مجازی سازی Vmware VCP در کرج

آموزش دوره مجازی سازی Vmware VCP در کرج

کلاس مجازی سازی Vmware VCP در کالج اورست

شرکت VMware

  • 1397/9/1
  • آموزش دوره های مجازی سازی در کرج
  • 4175 بازدید

معرفی آموزش دوره مجازی سازی Vmware VCP در کرج

آموزش دوره مجازی سازی Vmware VCP در کرج

کلاس مجازی سازی Vmware VCP در کالج اورست

دوره آموزشی vcp

بدون شک مجازی سازی به یکی از نیاز های روز دنیا تبدیل شده است. به طبع استفاده ی روز افزون افراد از این تکنولوژی و ارائه ی زیر ساخت های مختلف مجازی سازی، آموزش آن نیز در بین متخصصان فناوری اطلاعات به خصوص افرادی که در حوزه ی دیتاسنترها و پشتیبانی از محیط های مبتنی بر بستر های مجازی فعالیت دارند، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
آشنایی با مجازی سازی

 همان طور که می دانید شرکت VMware یکی از بهترین و قدیمی ترین شرکت های فعال در عرصه ی مجازی سازی است. محصولات نرم افزاری مختلف و منحصر به فردی از جمله VMware Workstation، VMware Fusion، VMware Player، VMware ESX/ESXi، VMware vSphere و … را در این زمینه تولید کرده است.
مدرک VCP چیست؟

VCP کوتاه شده ی عبارت VMware Certified Professional به معنی مدرک حرفه ای مجازی سازی شرکت VMware می باشد. در واقع شما با شرکت در دوره های آموزشی VCP ، دانش و مهارت های فنی لازم را جهت نصب، پیکربندی، اداره کردن و پشتیبانی از محیط های کاری مبتنی بر بستر مجازی را با نرم افزار vSphere را فرا می گیرید.

 در دوره VCP شما با یکی از قدرتمند ترین و بهترین سرویس های مجازی سازی شرکت VMware به نام  Vsphere آشنا می شوید. به همین دلیل ما در ادامه به معرفی خصوصیات و ویژگی های این نرم افزار ( VMware vSphere) می پردازیم.
نرم افزار VMware vSphere

نرم افزار مجازی سازی VMware vSphere را می توان یکی از کامل ترین مجموعه نرم افزاری شرکت VMware دانست. در واقع مجموعه ای کامل از انواع ابزار های مختلف VMware است که یک جا جمع شده و تا حد قابل توجهی کلیه امکاناتی که از یک سیستم مجازی سازی می توان انتظار داشت را در یک برنامه  جامع پیاده سازی کرده است. البته این محصول نسخه های مختلفی دارد که بنابر نیاز می توانید از هر یک استفاده کنید.

یکی از ویژگی های مهم vSphere این است که این نرم افزار در حقیقت خود نوعی سیستم عامل مجازی محسوب می شود، زیرا در هنگام نصب مستقیما بر روی سخت افزار نصب می شود و نیازی به سیستم عامل میزبان یا به اصطلاح Host ندارد و از گروه مجموعه نرم افزارهای Hostless به شمار می آید.


بازار کار آموزش دوره مجازی سازی Vmware VCP در کرج

اگر شما فردی مبتدی هستید که به تازگی وارد دنیای شبکه یا استفاده از سرویس های مجازی سازی شده اید، بهتر است قبل از آموزش نرم افزار های مجازی مانند VMware Vsphere ، دوره های Network+ که پیش نیاز اصلی تمامی دوره های شبکه می باشد و همینطور یکی از دوره های Cisco CCNA یا Microsoft MCSE را برای آشنایی با مباحث اولیه ی ضرروی، بگذرانید. پس از گذراندن این مراحل شما قادر خواهید بود تا برای شرکت در دوره های اخذ مدرک مجازی سازی VMware Certified Professional یا به اختصار VCP اقدام کنید.

با شرکت در دوره آموزشی vcp ، شما می توانید به راحتی زیر ساختی مجازی با کمترین میزان قطعی شبکه، امنیتی بالا به همراه برخورداری از سایر امتیازات مجازی سازی شبکه، ایجاد کنید. بدون شک با توجه به مشکلات اقتصادی و نبود فضای فیزیکی کافی برای چندین سرور، بهترین راه حل برای راه اندازی شبکه های امروزی فراگیری دانش مجازی سازی و استفاده ی هوشمندانه از آن است.

پیشنیاز آموزش دوره مجازی سازی Vmware VCP در کرج

Advance Tcp/IP

سرفصل های آموزش دوره مجازی سازی Vmware VCP در کرج

 Introducing VMware VSphere 6.7

: Planning and Installing VMware ESXi

 Installing and Configuring VCenter Server

Installing and Configuring VSphere Update Manager

Creating and Configuring Virtual Networks

Creating and Configuring Storage Devices

Ensuring High Availability and Business Continuity

 Securing VMware VSphere

Creating and Managing Virtual Machines

 Using Templates and VApps

 Managing Resource Allocation

Balancing Resource Utilization

Monitoring VMware VSphere Performance

 Automating VMware VSphere

4 stars – 120 reviews