کالج اورست : اولین و مجهزترین آموزشگاه تخصصی کامپیوتر ، شبکه و برنامه نویسی در کرج با بیش از 16000 فارغ التحصیل (تاسیس 1388 )

آموزش دوره تست نفوذ اندروید Android Pentest در کرج

آموزش دوره تست نفوذ اندروید Android Pentest در کرج

کلاس تست نفوذ اندروید Android Pentest در کالج اورست

شرکت -

  • 1397/9/1
  • آموزش دوره های امنیت در کرج
  • 3489 بازدید

معرفی آموزش دوره تست نفوذ اندروید Android Pentest در کرج

آموزش دوره تست نفوذ اندروید Android Pentest در کرج

کلاس تست نفوذ اندروید Android Pentest در کالج اورست

با توجه به گستردگی استفاده از موبایل در دنیا امروز و تهدیداتی که پیرامون موبایل ها وجود دارد دوره Android Pentest  به افراد توانایی تست نفوذ سیستم عامل موبایل های مختلف را می دهد، تکنیک های نفوذ برنامه های تحت سیستم عامل اندروید و ایجاد امنیت برروی موبایل ها از سر فصل های اصلی دوره Android Pentest می باشد


امروزه سیستم عامل اندروید طرفداران بسیار زیادی رو دارد و افراد زیادی در سطح دنیا از این سیستم عامل استفاده میکنن ، و این استفاده زیاد نظر هکر ها رو به این سیستم عامل جلب کرده است ، روزانه هزاران اپلیکیشن برای اندروید ساخته میشود و این سوال پیش میاد که این اپلیکیشن ها امنیت لازم رو دارن؟ آیا ما میتونیم با خیالی راحت از این اپلیکیشن ها استفاده کنیم ، در این دوره آموزشی میثم منصف قراره که یک اپلیکیشن اندرویدی رو مورد بررسی قرار بده و قدم به قدم حملات مختلف رو برروی اپلیکیشن مورد نظر اجرا میکنه و در نهایت از طریق اپلیکیشن به سایت نفوذ میکنیم و متوجه میشید که یک اپلیکیشن ناامن چه تهدید بزرگی محسوب میشود

آیا هک اندروید امکان پذیر است؟

می توان گفت که پاسخ بله است ! این روز ها آنقدر راه های هک و نفوذ متنوع و زیاد شده است که هیچ دستگاه الکترونیکی نمی تواند ۱۰۰ درصد خودش را ایمن نامگذاری کند. گوشی های اندروید هم مانند سایر دستگاه ها به راحتی یا سختی هک می شوند اما روش های گوناگونی وجود دارد و هر روشی نیاز به ابزاری خاص و دانش کار با آن ابزار دارد. اولین و اساسی ترین ابزار سیستم عامل لینوکس نسخه Kali Linux می باشد که برای تست نفوذ خود باید به آن مسلط باشید.حالا جالب و البته نگران کننده این است که هسته اندروید نیز لینوکسی بوده و این موضوع نفوذ به اندروید را بسیار آسان کرده است.

همچنین می توان گفت سیستم عامل اندروید یکی از سیستم عامل های محبوب در جهان است که روزانه به مخاطبان آن افزوده می شود. این سیستم عامل برای موبایل طراحی شده و البته امکان نصب ان در هر سیستمی وجود دارد به همین دلیل محبوبیت داشته و مخاطبان آن بسیار بیشتر از سایر رقبایش هستند. به علت متن باز بودن اندروید خطر در کمین این سیستم عامل است و متاسفانه اندروید هم از این قاعده مستثنی نبوده و انواع مختلف بدافزارها ، ویروس ها و برنامه های مخرب برای آن نوشته شده و خواهد شد.

یک سیستم کامپیوتری مجهز به سیستم عامل لینوکس را می توان یکی از اصلی ترین ابزار های یک هکر برای انجام عمل هک دانست. از آنجایی که سیستم عامل اندروید بر اساس هسته سیستم عامل لینوکس طراحی شده است، فرآیند هک اندروید برای یک هکر حرفه ای بسیار ساده تر صورت می پذیرد.

بازار کار آموزش دوره تست نفوذ اندروید Android Pentest در کرج

کارشناس تست نفوذ موبایل

پیشنیاز آموزش دوره تست نفوذ اندروید Android Pentest در کرج

پیش نیاز دوره Android Penetration Testing، دوره CEH می باشد.

سرفصل های آموزش دوره تست نفوذ اندروید Android Pentest در کرج

Introduction to Mobile Platform

Android Architecture and Security model

Android  Device and Data Security

Android Reversing and Malware Analysis

Android Application Pentest and Exploitation

Android Network Analysis

4.7 stars – 143 reviews