کالج اورست : اولین و مجهزترین آموزشگاه تخصصی کامپیوتر ، شبکه و برنامه نویسی در کرج با بیش از 16000 فارغ التحصیل (تاسیس 1388 )

آموزش مهندسی دیجیتال مارکتینگ در کرج

آموزش مهندسی دیجیتال مارکتینگ در کرج

کلاس آموزشی دیجیتال مارکتینگ در کالج اورست

شرکت Everest

 • 1400/10/26
 • آموزش دوره های ویژه بازار کار IT در کرج
 • 1349 بازدید

معرفی آموزش مهندسی دیجیتال مارکتینگ در کرج


دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ
اگر به عنوان یک کارآفرین یا رئیس شرکت در دنیای کسب و کار اینترنتی فعالیت می کنید هیچ فرقی نمی‌کند، باید بازاریابی دیجیتال یا همان دیجیتال مارکتینگ را بشناسید و از آن استفاده کنید. حتی اگر رئیس هستید و برای تمام کارهای خود سیستم سازی کرده اید باید به ابزارها و روش های بازاریابی دیجیتال اشراف کامل داشته باشید چرا؟دیجیتال مارکتینگ جزء جدایی ناپذیر از کسب و کارهای آنلاین است. امروزه با گسترش کسب و کارهای اینترنتی و افزایش کاربران اینترنتی، اینترنت به منبع وسیعی برای جذب مخاطب تبدیل شده است.

کارشناس دیجیتال مارکتینگ چه کسی است؟

معمولا کارشناس دیجیتال مارکتینگ کسی است که به تمامی مهارتهای این حوزه شامل تبلیغات آنلاین، بازاریابی محتوا، بازاریابی ایمیلی، شبکه های اجتماعی، سئو و استراتژی آشنا باشد و حداقل در یکی از این موارد به طور کامل مسلط باشد. مانند فردی که مدیریت بلد است و در یک شاخه تخصصی نظیر مذاکره یا استراتژی یا بازاریابی یا برندینگ از مهارت بالاتری برخوردار است.
یک متخصص بازاریابی دیجیتال چه توانایی هایی باید داشته باشد؟

به دلیل تغییرات سریع و گسترده در جهان دیجیتال، یکی از اولین توانایی هایی که یک متخصص حوزه بازاریابی دیجیتال بایستی داشته باشد مهارت بروز نگه داشتن خود در برابر این تغییرات می باشد و این مستلزم این است که به دنبال یادگیری بیشتر بوده و به طور همزمان تمرکز خود را بالا ببرد.

یکی دیگر از توانایی هایی که باید از دیجیتال مارکتر انتظار داشت بهره گیری از ابزارها و پلتفرم های دیجیتال مارکتینگ همچون twitter analytics، گوگل آنالیتیکس، گوگل وب مستر تولز و canva است.

توانایی تحلیل دیتا، آشنایی با با ابزارهای گرافیکی و آشنایی با برنامه نویسی از دیگر مهارت هایی است که یک کارشناس بازاریابی دیجیتال باید از آنها برخوردار باشد.

بازار کار آموزش مهندسی دیجیتال مارکتینگ در کرج

 1. مسئول سئو
 2. پشتیبان فنی وب سایت
 3. پشتیبان شبکه های اجتماعی
 4. ادمین صفحات مجازی

پیشنیاز آموزش مهندسی دیجیتال مارکتینگ در کرج

آشنایی ابتدایی با اینترنت و تلفن همراه

سرفصل های آموزش مهندسی دیجیتال مارکتینگ در کرج

 1. مبانی سوشال مدیا
 2. آموزش اینستاگرام
 3. آموزش یوتیوب
 4. آموزش کار با نرم ازارهای ادیت عکس با گوشی
 5. سئو و بهینه سازی سایت
 6. افزایش رتبه سایت در گوگل
 7. گوگل انالیتیک
 8. و....
دوره های مشابه
آگهی های استخدام مشابه
4.2 stars – 20 reviews