کالج اورست : اولین و مجهزترین آموزشگاه تخصصی کامپیوتر ، شبکه و برنامه نویسی در کرج با بیش از 16000 فارغ التحصیل (تاسیس 1388 )

آموزش مهندسی حرفه ای برنامه نویسی جاوا در کرج

آموزش مهندسی حرفه ای برنامه نویسی جاوا در کرج

کلاس برنامه نویسی جاوا در کالج اورست

شرکت Everest

 • 1400/10/26
 • آموزش دوره های ویژه بازار کار IT در کرج
 • 1060 بازدید

معرفی آموزش مهندسی حرفه ای برنامه نویسی جاوا در کرج

آموزش مهندسی حرفه ای برنامه نویسی جاوا در کرج

کلاس برنامه نویسی جاوا در کالج اورست


دوره آموزشی برنامه نویسی جاوا

دپارتمان وب و برنامه نویسی کالج اورست در راستای تحقق اهداف علمی و آموزشی خود اقدام به برگزاری دوره های تخصصی برنامه نویسی با جاوا نموده است و توانسته است با جذب افراد مستعد در این زمینه و برگزاری مرتب و با کیفیت این دوره ها، نیروهای متخصص دانشگاهی و غیر دانشگاهی تربیت نماید.

برگزاری بیش از 20 دوره عمومی و خصوصی آموزش جاوا در سطوح مقدماتی و پیشرفته به همراه تربیت برنامه نویسان و کارمندان شرکت های نرم افزاری دولتی و غیر دولتی از کارنامه این دپارتمان در حوزه جاوا می باشد.


به طور کلی تمامی تکنولوژی های جاوا را می توان به دو بستر Java SE و Java EE تقسیم بندی نمود. بستر Java SE به همراه ماشین مجازی جاوا به شما اجازه می دهد تا یک برنامه جاوا تولید و اجرا کنید و در Java EE می توانید برنامه های نوشته شده را به روش های گوناگون به هم متصل کنید. به همین منوال شما در دوره های Java SE تمامی ابزارها و سرفصل هایی را خواهید آموخت که اجازه می دهند یک برنامه جاوا ایجاد کنید. مفاهیم این دوره در دروس Java Programming Essentials و Java Database Programming with Hibernate آموزش داده می شوند. در دوره های پیشرفته تر شما با تکنولوژی ها و معماری Java EE آشنا خواهید شد. از معروف ترین سرفصل های دوره های Java EE ، جاوا وب می باشد که در دوره (Java Web Programming JSP, JSF) بیان می گردد.

دوره‌ آموزش جاوا مقدماتی با متد حرفه‌ای و روش تدریس خاص خود به آموزش جاوا می‌پردازد. در این دوره به طور کامل و از صفر زبان جاوا را خواهید آموخت.

زبان برنامه نویسی جاوا (Java)، زبانی شاخص، سطح بالا و همه منظوره است که در سیستم‌عامل‌های مختلفی قابل اجرا است. جاوا را می‌توان زبان مادر سیستم‌عامل سولاریس نامید. اصلی‌ترین خصوصیت زبان برنامه نویسی جاوا شیء‌گرایی آن است و این یعنی امکان استفاده دوباره از کدهای از پیش نوشته شده، در این زبان وجود دارد. در همین‌باره، شعار اصلی جاوا يعنی: "يک‌بار بنويس و هر جا استفاده کن"، موضوعی بسيار حائز اهميت است. از دیگر نکات مثبت این زبان برنامه نویسی این است که افراد آشنا با زبان C++، آسان‌تر و سریع‌تر می‌توانند زبان JAVA ‌را فرا بگیرند.

بازار کار آموزش مهندسی حرفه ای برنامه نویسی جاوا در کرج

برنامه نویس جاوا

برنامه نویس اندروید

پیشنیاز آموزش مهندسی حرفه ای برنامه نویسی جاوا در کرج

ICDL

سرفصل های آموزش مهندسی حرفه ای برنامه نویسی جاوا در کرج

 1. Programming Basic
 2. Java Se basic
 3. java Se Ad


  مفهوم برنامه نویسی با جاوا  و اهداف آن

  مفهوم شی گرائی و ویژگی های آن

  معرفی مفهوم انتزاع، وراثت و...

  کار با انواع توابع

  کار با ساختمان داده در جاوا

  بررسی آرایه ها و کلاس ها و...
  دوره های مشابه
  آگهی های استخدام مشابه
  4.4 stars – 187 reviews