کالج اورست : اولین و مجهزترین آموزشگاه تخصصی کامپیوتر ، شبکه و برنامه نویسی در کرج با بیش از 13000 فارغ التحصیل (تاسیس 1388 )

آموزش دوره سئو و بهینه سازی SEO در کرج

آموزش دوره سئو و بهینه سازی SEO در کرج

کلاس سئو و بهینه سازی SEO در کالج اورست

شرکت Google

  • 1397/9/1
  • آموزش دوره های SEO در کرج
  • 4468 بازدید

معرفی آموزش دوره سئو و بهینه سازی SEO در کرج

آموزش دوره سئو و بهینه سازی SEO در کرج

کلاس سئو و بهینه سازی SEO در کالج اورست

وقتی قرار است واقعا در کسب و کار شما تغییرات جادویی رخ دهد نیاز است که بهترین سئو را در میان رقبای خوب بدست آورید و به صفحه اول قانع نباشید بلکه در 3 نتیجه اول باشید!

    شما فقط نیاز دارید که یک وب سایت داشته باشید! قدم های بعدی را در این دوره خواهید آموخت. اگر هنوز وب سایت ندارید می توانید در دوره آموزش جامع سئو شرکت کنید و به شرکت کنندگان دوره جامع سئو بپیوندید.

سئو یک تکنیک و استراتژی است تا وب سایت شما بدون پرداخت هزینه با بهینه سازی وب سایت خود (در صفحه) مانند متا توضیحات ، عنوان برچسب ، عنوان برچسب ، Robots.txt ، نقشه سایت ، عناوین برچسب ، Alt Alt متن ، لینک داخلی ، ساختار در اولین صفحه Google ظاهر شود. داده و غیره. و در بخش هایی غیر از وب سایت خود (Off Page) برای مثال انجمن ها ، وب سایت های دیگر افراد و رسانه های اجتماعی مختلف.در دوره جامع سئو شما باید تبدیل به یک سئو کار ماهر شوید و بتوانید روی هر کلمه ای که دلتان می خواهد به صفحه اول بیایید!

این دوره از مباحث اولیه که آشنایی با موتورهای جستجو و نحوه کار آنها می باشد شروع می شود و در ادامه به اصول اولیه سئو می پردازد. در جلسات بعدی به تنظیمات سئو سایت، تولید محتوا، نقش شبکه های اجتماعی در سئو و نکات کلیدی مهم در سایت برای موتورهای جستجو می پردازد.


بازار کار آموزش دوره سئو و بهینه سازی SEO در کرج

کارشناس سئو

کارشناس بهینه سازی سایت

پیشنیاز آموزش دوره سئو و بهینه سازی SEO در کرج

آشنایی با طراحی سایت

سرفصل های آموزش دوره سئو و بهینه سازی SEO در کرج

بهینه سازی ساختار سایت

 ایجاد تیتر های یکتا

 تگ DESCRIPTION

 اصلاح در ساختار آدرسهای سایت

 خدمات و محتوای با کیفیت

 انتخاب بهتربن واپه برای متن لینک

 بهینه سازی تصاویر

 استفاده از Webmaster Tools و ....
دوره های مشابه
آگهی های استخدام مشابه
4.4 stars – 86 reviews