کالج اورست : اولین و مجهزترین آموزشگاه تخصصی کامپیوتر ، شبکه و برنامه نویسی در کرج با بیش از 16000 فارغ التحصیل (تاسیس 1388 )

واتساپ حالا اجازه می‌دهد پیام‌های صوتی را قبل از ارسال بررسی کنید

واتساپ حالا اجازه می‌دهد پیام‌های صوتی را قبل از ارسال بررسی کنید

  • 1400/9/24
  • رایانش ابری
  • 1092 بازدید

پیش‌نمایش پیام‌های صوتی یکی از به‌روزرسانی‌های جدیدی است که به تازگی در زمینه پیام‌های صوتی منتشر شده یا هنوز در دست توسعه قرار دارد. واتساپ چند ماه پیش امکان تعیین سرعت پخش پیام‌ها را فراهم کرد تا در صورت مواجهه با پیام‌های صوتی طولانی بتوانید در وقت خود صرفه‌جویی کنید.

امکانات بیشتر برای پیام‌های صوتی واتساپ

وب‌سایت WABetaInfo می‌گوید به‌زودی امکان دیگری برای مکث و ازسرگیری ضبط پیام‌های صوتی هم در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. این ویژگی در حال حاضر در نسخه بتای iOS واتساپ وجود دارد و هنوز عمومی نشده است. افزون بر این، واتساپ تایید کرده که کار روی توسعه قابلیتی برای تبدیل صوت به متن را آغاز کرده تا شاید یک روز بتوانید پیام‌های صوتی را به صورت متن مشاهده کنید.

گفته می‌شود که این شرکت همچنین مشغول کار روی پلیر سراسری پیام‌های صوتی است که به کاربران اجازه می‌دهد حتی در صورت رفتن به سایر چت‌ها به ادامه پیام‌های صوتی گوش کنند. با این حال، متاسفانه فعلا مشخص نیست که این قابلیت‌ها چه زمانی در دسترس قرار می‌گیرند. ولی در حال حاضر همین که می‌توانید قبل از ارسال پیام‌های صوتی آن‌ها را گوش کنید، پیشرفت خوبی است.

5 stars – 116 reviews