کالج اورست : اولین و مجهزترین آموزشگاه تخصصی کامپیوتر ، شبکه و برنامه نویسی در کرج با بیش از 13000 فارغ التحصیل (تاسیس 1388 )

حضور وزیر ارتباطات در فضای مجازی کلید خورد

حضور وزیر ارتباطات در فضای مجازی کلید خورد

  • 1400/9/22
  • برنامه نویسی سایت
  • 59 بازدید

براین اساس، زارع‌پور در پیام‌رسان‌های داخلی آی‌گپ، ایتا، بله، روبیکا، سروش و گپ و در شبکه‌های اجتماعی روبینو، لینکدین و اینستاگرام صفحه رسمی به آدرس "EisaZarepour" راه‌اندازی کرده است تا با مردم و کاربران فضای مجازی در ارتباط باشد.

پیش از این، یکی از انتقادات پیرامون وزیر ارتباطات، عدم حضور وی در شبکه‌های اجتماعی بود. موضوعی که حتی نمایندگان مخالف وی نیز در جلسه رای اعتماد به زارع‌پور آن را مطرح ساخته بودند.

همچنین وزیر ارتباطات در شهریور ماه با حضور در برنامه تلویزیونی، اعلام کرد در فضای مجازی «خیلی آنلاین» است اما نمی‌خواهد وزیر رسانه باشد و قصد دارد وزیر ارتباطات باقی بماند.

زارع‌پور در جمع مدیران استارتاپی و بخش خصوصی نیز تاکید کرده بود اهل شبکه‌های اجتماعی است و «از او آنلاین‌تر کسی وجود ندارد»: «منتها قرار نیست من کامنت بخوانم و کامنت جواب بدهم.»

این اظهارات وزیر ارتباطات در حالی مطرح شد که از سوی دیگر معتقد بود حضور در فضای مجازی باعث بر هم زدن تمرکز وی می‌شود:

«اگر ۲۴ ساعت در شبکه‌های اجتماعی باشم نمی‌توانم تمرکز داشته باشم و دغدغه معقولی نیست. راه‌های ارتباطی متعددی برای مردم اعلام شده که از طریق آنها با مردم در ارتباط خواهم بود و این مسیر را نیز توسعه خواهم داد.»

وزارت ارتباطات پیش از این شماره موبایلی را برای ارتباط پیامکی با مردم معرفی کرده بود و طی دو ماه گذشته از علاقمندان برای گفتگوی آنلاین با وزیر ارتباطات ثبت نام به عمل می‌آورد.

حال بایستی دید با توجه به سخنان زارع‌پور، او چه رویکردی را در مدیریت شبکه‌های اجتماعی پیش خواهد گرفت.

4.7 stars – 112 reviews